Yazılım Geliştirme

Stramax, farklı sektörlere uçtan uca hizmet veren butik bir yazılım geliştirme firmasıdır.

Gerek kurumsal bir firma olun gerekse start-up, baştan sona tüm yazılım geliştirme sürecinde size destek olmaya hazırız:  iş analizi, geliştirme, test ve devreye alım.

İhtiyaca Özel Yazılım

Stramax olarak sadece ihtiyaç duyduğunuz yazılımı geliştirmekle kalmayıp, iş ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Türkiye’nin en büyük markalarının güvendiği bir başarı geçmişimiz var. IVR ve Agent Desktop geliştirme başta olmak üzere .NET, Java ve SQL konularında uzmanız.

Ürün Geliştirme

Başarılı bir ticari yazılım, standart projelerden farklı olarak değişik kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak durumundadır. Hedef kitleninizi etkileyecek bir ürün geliştirmek için uzmanlığımızdan faydalanabilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Kullanıcı deneyimi (UX), ürününüzün tutup tutmayacağını belirleyen çok önemli bir faktördür. Kullanıcı deneyimi uzmanlarımız ürününüzün kullanıcı arabiriminin (UI) farklı platform ve cihazlar üzerinde olabildiğince kullanılabilir olmasını garanti eder.

Kurumsal Uygulamalara Entegrasyon

Farklı yazılımların birbirine entegre edilmesi kolay olmayabilir. Stramax tüm kurumsal uygulamalarınıza iş süreçlerinizi aksatmadan sorunsuz bir şekilde entegre olacak uzmanlığa sahiptir.

Tamamen ücretsiz bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin!

Bilgi AlBilgi Al