txt2IVR

IVR sisteminiz üzerinden açık adres gibi metin bilgilerini alabilmek istemez miydiniz? Akıllı telefon çağında txt2IVR ile artık bu mümkün.

IVRdan Akıllı Telefona

Sadece bir webservis çağırarak, mevcut IVR akışınıza kolayca ekleyebileceğiniz bu servis, hattın diğer ucunda bekleyen kullanıcıya bir sms ile dinamik bir web linki gönderir. Kullanıcı akıllı telefonunda bu linke tıklayarak bir tarayıcı açar ve istenen bilgileri girer. Telefonu kulağına geri götürdüğünde tarayıcıya girdiği bilgiler çoktan IVR’a ulaşmış, onay için kendisine geri okunmaktadır.   

Daha düşük Çağrı Süresi (AHT)

IVR veya çağrı merkezi üzerinde kullanıcıdan işlem için onay alınması gereken durumlarda onay metnini kullanıcıya telefonda okumak yerine txt2IVR ile akıllı telefon üzerinden onay alabilirsiniz. Böylece ortalama çağrı süresini azaltmış olursunuz .

Borç Tahsilatı

Sanal POS ile entegre ederek tahsilat aramalarının yerine bu hizmeti kullarak borçlu kişilerin tarayıcı üzerinden ödeme yapmasını sağlayabilir, çağrı merkezi aramalarından kaçınanlara indirim veya kampanya sunabilir, dış arama maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin!

Bilgi AlBilgi Al