Stramax Calendar

Stramax Calendar ile yazılım geliştirme ekibinizin performansını ölçebilir, CFP (Cosmic Functon Point) metriği oluşturarak ekibin supervizyonunu azaltabilir, yazılım projelerinizi müşterinize CFP bazında faturalayabilir, proje ve kaynak yönetimi yapabilir, çevik (agile) metodolojilere uygun raporlar alabilirsiniz.

 

Bulut Tabanlı

Stramax calendar bir Saas hizmeti olup, hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bir uygulamadır. Responsive tasarımla geliştirilmiş arayüzünü web ve mobilden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

Dünya Standardı

CFP metriği sayesinde yazılım geliştirme ekibinize bir kalite standardı getirebilir, projelerinize harcadığınız gerçek eforu görünür hale getirebilirsiniz.

Kaynak Yönetimi

Projelerinize kaynak atayabilir ve her kaynağa proje içinde farklı bir ağırlık verebilirsiniz. Projelerinize faturalandırma modeli belirleyebilir, geliştirdikçe faturalanmalarını veya belirli proje adımlarına ulaştıkça (geliştirme bitince, test bitince, vb.) faturalamalarını sağlayabilirsiniz. Seçiminize göre ay sonunda alacağınız CFP raporunda faturalanmaya hazır işler uygun şekilde listelenir.

Üretim Tahmini

Gerçekleşmiş üretime göre takip eden üç ay için üretim tahmini raporu alırsınız. Yaklaşmakta olan resmi tatilleri, bayramları ve yıllık izinleri hesaba katan bu tahminle projelerinizin durumunu daha gerçekçi tahmin edebilirsiniz.  Performans raporları da girilen izin bilgilerini dikkate alarak gerçek çalışılan gün üzerinden hesaplama yapar.

Tamamen ücretsiz bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin!

Bilgi AlBilgi Al